Obilježeno paljenje druge adventske svijeće
U četvrtak, 4. prosinca, u popodnevnim satima, u Centru Stančić svečano je obilježeno paljenje druge adventske svijeće, svijeće mira.
Posebnu čar ovom događaju dao je Vokalni ansambl Duga, koji je svojim prekrasnim izvedbama unio toplinu i radost te razveselio naše korisnike. Njihov dolazak i ugodno druženje stvorili su atmosferu zajedništva i predblagdanskog duha.
Nakon svečanog programa, sudionici su se nastavili družiti uz topli čaj i ukusne sendviče, uživajući u jednostavnim trenucima bliskosti i veselja.
Ana Tolić,
mag.educ.croat.









